Hakkımızda

Hakkımızda

ERT Bilgisayar bilgi teknolojileri ve iletişim alanında edindiği bilgi ve birikim ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamak için etkili ve sonuç odaklı çözümler sunmayı amaçlamaktadır. Farklı sektörlerden müşterilerimiz için geliştirilen özel teknolojik çözümler, firmalara verimlilik, rekabet avantajı ve katma değer yaratmaktadır. Bilgi sektöründe müşteri odaklı butik bir yaklaşımla 2017 yılında kurulan ERT Bilgsayar, deneyimli ekibi ile bugüne kadar birçok başarılı projenin mimarı olmuştur.

ERT Bilgisayar sürekli yatırımları ile kurumsal pazardaki en yenilikçi BT şirketlerinden biridir. Dünyadaki yenilikleri takip ederek sürekli geliştirdiğimiz hizmetlerimiz, altyapı kurulumundan danışmanlık hizmetlerine, kurumsal düzeyde güvenlik, sistem (sunucu ve depolama) ve ağ çözümlerine kadar, kurumları 360 ° kapsayan geniş bir faaliyet yelpazesini kapsamaktadır.

Müşteri memnuniyeti ile farklı olmayı ilke edinen anlayışımız, Türkiye'de bilişim sektörünün gelişmesine de katkı sağlıyor. Yaptığımız başarılı projelerle yarattığımız müşteri memnuniyeti sayesinde yeni fırsatlara sahip olmanın gururunu yaşıyoruz.